Cyberoam Birleşik Saldırı Yönetimi donanımsal araçları; büyük işletmelerden küçük işletmelere ve şubelere kadar değişiklik gösteren kuruluşlar için kapsamlı güvenlik sağlamaktadır. Bir tek Katman 8 Kimlik tabanlı platformda birleşen çoklu güvenlik özellikleri güvenliği basit ve hiç olmadığı kadar etkin hale getirmektedir. Cyberoam’ın Genişletilebilir Güvenlik Mimarisi (ESA) ve çok çekirdekli teknolojisi, kuruluşların güvenliğine karşı yapılacak saldırılarla mücadele edebilecek niteliktedir.

Cyberoam, NG serisi UTM araçları; sektör ortalamasının 5 katına kadar verimlilik sağlamak ve onları SOHO/ SMB bölümlerinin “en hızlı UTM araçları” yapabilmek için sınıfının en iyisi donanımları ve onlarla uyumlu yazılımları ile geleceğe hazır güvenlik sunmaktadır. Kuruluşlara; FleXi Portlar (XP) Bakır GbE ve Fiber 1GbE/10GbE ağ bağlanırlığı sağlayan I/O yuvaları ile ağ esnekliği ve ayarlama özgürlüğü veren ve CR200iNG-XP ile başlayan NG Serisi araçlar içinde yer almaktadır.

NG SERİSİ : GELECEĞE HAZIR GÜVENLİK

Future Ready Security

Gigabit Güvenlik Duvarı Verimliliği
HG Serisi araçlar; sınıfının en iyisi Güvenlik Duvarı ve UTM verimliliği sağlamaktadır. Giriş seviyesi NG serisi modeli Gigabit Güvenlik Duvarı verimliliğinden başlamaktadır.

Firewall Throughputs UTM Throughputs

Güçlü Donanım
NG serisi araçlar; nano saniye güvenlik işleme ile Gigabit Ethernet portları ve yüksek port yoğunluğu için Gigahertz işlemcilerden oluşan güçlü bir donanım ile birlikte gelmektedir. Araç tasarımının tamamen revize edilmesi, yeni nesil bellek ve daha fazla depolama kapasitesi ile eşsiz performans kazanımını getirmektedir.

FleXi Portlar (XP)
NG serisi araçlardaki FleXi Portlar; aynı güvenlik aracı üzerinde ek Bakır/Fiber 1G/10G portlarına izin veren I/O yuvaları ile esnek ağ bağlanırlığı sunmakta, kuruluşların yeni teknolojilere kolay ve düşük maliyetle yükselmesini sağlamakta ve onları geleceğe hazır hale getirmektedir. FleXi Portlar; güç verimi, düşük ağ karmaşıklığı ve düşük operasyon maliyetleri avantajlarını sunarak ağa bağlı olan cihaz sayısını güçlendirmektedir.

Wi-Fi güvenliği
Cyberoam; kuruluşlara azalmış TCO sunarak, bir yöneltici ve Cyberoam UTM özelliklerini birleştiren Wi-Fi uyumlu cihazları ile Wi-Fi üzerinde güvenlik sağlamaktadır. Araçlar; yöneticilerin Wi-Fi ağındaki kullanıcı aktivitesini görmek için kimlik tabanlı güvenlik politikaları yapmalarını sağlayan Katman 8 Kimlik tabanlı güvenlik sunmaktadır. Araçlar; 802.11 n/b/g standartlarına, MIMO teknolojisine ve sekize kadar sanal erişim noktasına sahip bütünleşik kablosuz erişim noktası ile birlikte gelmektedir.

En Yeni Güvenlik Duvarı – CyberoamOS
NG serisi araçlar; bugüne kadarki en yetenekli ve en güçlü Cyberoam aygıt yazılımı olan CberoamOS tabanlıdır. Bu yeni aygıt yazılımı; yüksek performans elde etmek için ağ ve kripto hızlandırması için kullanılan donanımlara sıkı sıkıya bağlıdır. CyberoamOS ayrıca minimum gecikme süresi ve gelişmiş güvenlik özellikleri yeni saldırılara karşı koruma sağlarken, çok çekirdekli bir platformdan en üst seviye performans almaktadır

Özellikler

 

Cyberoam NG Serisi, kuruluşların yeni gelişen saldırılara karşı korunmasında yeni nesil güvenlik özellikleri sunmaktadır.

Gelişmiş Uygulama Denetimleri
Cyberoam Uygulama Görünürlüğü & Kontol özelliği; uygulamaların Kullanıcı Kimliği, zaman, uygulamalar ve bant genişliğine; göre yüksek esnekliğe ve gerçek L2-L8 görünürlükte & kontrolüne izin vererek özelleştirilmesine olanak vermektedir. Gelişmil uygulama denetimleri, uygulamaları risk seviyelerine, özelliklerine ve teknolojilerine göre sınıflandırarak daha granüler kontroller sağlamaktadır. Pro-aktif koruma modeli; yöneticinin listeye eklenen yeni uygulamaların politikalarını güncellemek için manuel müdahale etmesi gerekliliğini ortadan kaldırmaktadır.

Birleşik Araçlı Web Uygulaması Güvenlik Duvarı
Cyberoam NG serisi UTM araçları gibi abonelik olarak mevcut olan Web Uygulaması Güvenlik Duvarı, başka bir WAF aracı içinde almaya gerek duyulmaksızın, web sunucularını ve Web uygulamalarını hackerlere ve diğer Top 10 OWASP Web uygulaması açıklarına karşı korumaktadır.

FleXi Portlar (XP)
FleXi Portlar, kuruluşlara, aynı güvenlik aracı üzerindeki ek Bakır 1G, Fiber 1G/10G portlarına izin veren I/O yuvaları ile esnek ağ bağlanırlığı ve ayarlama özgürlüğü tanımaktadır.

Yeni Bağlanırlık Teknolojileri 4G/LTE Desteği
Cyberoam; Yeni bağlantı teknolojileri – 4G/LTE desteği ile Kablosuz WAN üzerinden kuruluşları gelecekteki yüksek hız için hazırlamaktadır. Cyberoam aracına kolaylıkla takılabilen bir tek USM modem ile, kuruluşlar 3G / 4G /WiMAX bağlantısı ile otomatik yük devretme ve 3G/ 4G / WiMAX üzerinden VPN bağlantısı sağlayabilmektedir.

Türünün İlk Örneği Birleşik Araçlı Raporlama
Cyberoam; sektörde, ayrıca raporlama için özel olarak yerleştirilmiş raporlama çözümü maliyetini azaltan gerçek zamanlı günlükler ve raporlarla araç raporlama sunan ilk ve tek satıcıdır. 1200+ kapsamlı raporlar, kuruluşların güvenlik yönetimine, uygunluk ve adli analizleri görüntülemesine yardım ederek kullanıcı ve ağ aktivitelerinin eş zamanlı görüntülenmesini, daha önce hiçbir satıcı tarafından verilemeyen eşsiz bir ağ güvenliği ile sağlamaktadır. Cyberoam raporları, dinamik ve canlı raporlar, sıralı grafikler ve ülke haritalarından oluşmaktadır.

Katman 8 Teknolojisi ile Kimlik Tabanlı Denetimler
Cyberoam Katman 8 Teknolojisi, kullanıcı kimliğine, ağ protokol kümesi içindeki 8. katman ya da “insan katmanı” olarak işlem yapmaktadır. Bu, yöneticilerin, kullanıcıları özebir olarak tespit etmesine, ağdaki bu kullanıcıların İnternet aktivitelerini denetlemesine ve kullanıcı adı ile politika ayarlama ve raporlama yapmasına ve güvenlik hızını artırmasına izin vermektedir.

Gelişmiş Saldırı Koruması
Cyberoam NG serisi; yeni gelişen saldırılara karşı koruma için türünün en iyisi Güvenlik Kırma Önleme Sistemi, Ağ Geçidi Anti-Virüs/Anti-Spyware, Ağ Geçidi Anti-Spam, Web & İçerik Filtreleme ve Giden Spam Koruması sunmaktadır.

FUSION Teknolojili SI Güvenlik Duvarı
Cyberoam donanımsal güvelik duvarı; ağ, uygulama ve kullanıcı kimliği tabanlı güvenlik için durum denetimi ve derin paket incelemesi sağlamaktadır. Eşsiz FUSION Teknolojisi; tek güvenlik duvarı ara yüzünde çoklu politika oluşturulmasına, ağ için karıştırma güvenliği, bağlanırlık ve üretkenliğe izin vermektedir.

FUSION Teknolojili SI Güvenlik Duvarı
Cyberoam VPN (IPSec ve SSL) güvenlik uç noktalarını ve ağı Saldırıya Açık Tünelleme Teknolojisi ile güvence altına alarak güvenli uzaktan erişim sağlar.

Cyberoam NG serisi araçları içindeki diğer güvenlik özellikleri; Ağ Geçidi Anti-Spam, Bant Genişliği Yönetimi, Yüksek Geçerlilikli 3G/4G/WiMAX bağlantısı, IM Arşivleme & Kontroller, Çoklu Bağlantı Yönetimi, IPv6 Hazır, Trafik Bulma ve Wi-Fi araçlarını içermektedir.