Cyberoam Çözümleri

Ağ Güvenliği
UTM’ler ve Yeni Nesil Güvenlik Duvarları gibi var olan Cyberoam ağ güvenliği araçları; durum denetlemeli Güvenlik Duvarı, VPN ve IPS ile işletme sınıfı ağ güvenliği sağlamakta ve İnsan Katman 8 Kimlik tabanlı kontroller be Katman 7 uygulama görünürlükleri ve kontrolleri sunmaktadır. Cyberoam; iş yolcuları, işini evinden takip eden çalışanlar, ortaklar ve müşterilerin kontrollü ağ erişimleri ile yüksek seviyede ağ güvenliği, ağ bağlanabilirliği ve güvenli uzaktan erişim sağlamaktadır.

Web & İçerik Güvenliği
Cyberoam; kötü amaçlı yazılımları, kimlik hırsızlığını, web sitesi trafiğinin başka bir illegal siteye yönlendirilmesini, güvenliği kırmayı ve izinsiz veri yüklemelerini kapsayan web tabanlı saldırılara karşı geniş güvenlik koruması sunmaktadır.

E-posta Güvenliği
Cyberoam; sıfır saatli saldırıların ve istenmeyen e-posta, botnet, kimlik hırsızlığı, casus yazılım, vb. içeren karışık saldırıların özel formlarını engelleyerek kapsamlı bir E-posta Güvenliği sunmaktadır.

Uygulama Güvenliği
Cyberoam; kötü amaçlı yazılımlara, güvenlik kırmaya, veri sızdırılmasına ve web uygulaması açıklarından yararlanma girişimlerine karşı kapsamlı bir Uygulama Güvenliği oluşturmaktadır. İşle ilgili kritik uygulamaları, güvenli işbirliğini, Cloud ve SaaS kabullerini desteklerken izinsiz uygulama kullanımını denetlemektedir.

Sanal Güvenlik
Cyberoam tam bir sanal güvenlik çözümü sağlamaktadır – sanallaştırılmış ağların korunması, donanımsal ve sanal ağ güvenlik araçlarının merkezi yönetimi ve sanal ağlar için günlük tutma & raporlama çözümü.

Güvenli Uzaktan Erişim
Cyberoam; güvenlik kırma ve kötü amaçlı yazılımların merkezi ağa girmesini engelleyerek uzak ofislerin, iş yolcularının, işini evden takip eden çalışanların ve iş ortaklarının uzaktan güvenli bir şekilde erişimine olanak vermektedir. Cyberoam; seyahat ve altyapı masraflarını en aza indirgeyerek kesintisiz iş faaliyetleri, geliştirilmiş üretim ve faaliyetlerde düşük maliyet sağlayarak, geniş VPN seçenekleri ile Her Yerde, Her Zaman, Her Cihazla erişim imkanı sunmaktadır.

Günlük Tutma & Raporlama
Cyberoam; saldırıların kaynağı ve hedefi, İnternet erişimi be bant genişliği kullanımının İnsan Katman 8 Kimlik tabanlı raporlaması ile ağın ve kullanıcı aktivitelerinin eş zamanlı görüntülenmesini sağlar ve bunu yaparken de yüksek güvenlik, optimal ağ performansı sağlar ve kuruluşların mevzuata uygunluk şartlarını sağlamasına yardımcı olur.

WAN Bağlanabilirliği
Cyberoam ağ güvenlik araçları (UTM’ler be Yeni Nesil Güvenlik Duvarları); Wi-Fi LAN erişimine ek olarak, çoklu WAN bağlantıları, 3G, WiMAX ve IPv6 üzerinden ağ arızasını önleyerek güvence altına alınmış WAN bağlanırlığı sağlamaktadır.

Veri Sızdırılmasını Önleme
Cyberoam; ağ geçidi seviyesinde Veri Sızdırılması Önleme sağlayarak kuruluşları, e-posta ile veri transferi, web ve uygulamalarla gerçekleşen veri sızdırma ve kayıplara karşı korumaktadır. Cyberoam ağ güvenlik araçları (UTM’ler ve Yeni Nesil Güvenlik Duvarları), e-posta, web postası, dosya yükleme ve dosya transferi uygulamaları üzerinden yapılan veri transferlerini kontrol ederek ağ geçidi veri sızdırma engeli sunmaktadır.

Bant Genişliği Yönetimi
Cyberoam Katman 8 Kimlik tabanlı Bant Genişliği Yönetimi; Cloud, SaaS konuşlandırmaları ve İşbirliği üzerinden iş uygulamalarına garantili bant genişliği kullanımı vermekte ve P2P ve diğer iş amaçlı olmayan araçlar üzerinden yapılan bant genişliği suiistimalini denetlemektedir.

Merkezi Yönetim
Cyberoam; Yönetilen Güvenlik Hizmeti Tedarikçileri ve coğrafi olarak ayrılmış ağları bulunan işletmeler için, kötü amaçlı yazılımlar ve veri sızdırılmasına karşı korumayı sürdürerek merkezi görünürlük ve güvenlik yönetimi sağlamaktadır.

ICS & SCADA Güvenliği
Cyberoam; bağlı kritik altyapıyı; bütünleşik saldırı koruması, durumsal farkındalık ve SCADA dahil ICS’ler için güvenlik kontrolleri aracılığı ile siber saldırılara ve ağ saldırılarına karşı korumaktadır.

WhatsApp WhatsApp 'dan yazın.