Cyberoam, dünya çapında, kuruluslara kapsamlı bir güvenlik sunan, tek kimlik bazlı Birlesik Tehdit Yönetim Çözümü’dür. Elitecore teknolojilerinin bir ürünü olarak, kurulusları global olarak güvenceye alan, ödüllü bir UTM araç sahasıdır. 1999 yılında kurulan Elitecore Technologies firması, güvenlik konularında büyük bir deneyime sahip, güçlü bir yönetim takımı tarafından yönetilmektedir. 400’den fazla çalısana sahip olan Elitecore firmasının büroları ABD’de Boston’da ve AR-GE ile küresel destek yönetim merkezi Hindistan’dadır.

Cyberoam_CR10wiNG_-İle-_Küçük_-İşletmelerin_-Kablosuz_-Güvenlik_-Sorunu_-Çözülüyor

Cyberoam – Tek Kimlik Bazlı Güvenlik Çözümü Cyberoam, dünyada UTM araçları arasında kimlik bazlı güvenligi ile tektir. Kurulus güvenliginde bireysel kullanıcı en zayıf halka olarak, harici tehditler; kullanıcıları spyware, taklitçi kisisel bilgi elde etme programları, kötü program ekme, virüsler ve bunu gibileri aracılıgıyla kullanıcıları hedeflemektedir. Bundan baska, iç tehditler, kurulusların karsılastırgı tehditlerin %50’den fazlasını tutmaktadır. Mevcut UTM’lerin hala IP adresi tabanlı güvenlik sundugu bir zamanda, Cyberoam, kullanıcı kimligi bazlı güvenlik sunarak kurulusları artan tehditlere karsı koruyan tek UTM çözümüdür. Dünya çapında tek kimlik bazlı UTM aracı olarak, tek platformda komple güvenlik özellikleri gurubunu- firewall, VPN, anti virüs, anti spam, sızma gözlemi ve koruması (IDP), içerik filtreleme, bant genisligi yönetimi ve çoklu link yönetimini, sunmaktadır.

CR15wiAppliance

 

Detaylı cyberoam ürünleri hakkında bilgi almak isterseniz ya da şirketinize cyberoam demosu yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tel: 0506 689 82 13

Mail: Serkan@weteknoloji.com

WhatsApp WhatsApp 'dan yazın.