F-Secure Client Security

Üçüncü şahıs test organizasyonları tarafından onaylanan algılama takip kayıtlarına sahip yeni Deep Guard algılama teknolojisi ile geniş güvenlik sunar. Böylece tüm platformlarda benzersiz güvenlik sağlanır.

Günümüz tehditleri arasında tarayıcı açıkları, virüsler, casus ve zararlı yazılımlar, yeni saldırılar, rootkit’ler ve kimlik hırsızlıkları bulunmaktadır. F-secure Laboratuvarları ile birlikte çalışan otomatik güncellenen tarama teknolojisi, sürekli olarak gelişen tehditlere karşı dahi hızlı ve verimli tepki verir. Gelişmiş gezinme güvenliği özelliği size hangi web sitelerinin güvenli, hangilerinin ise riskli olduğunu söyler.Zararlı yazılımları yaymaya ve çevrimiçi kimliğinizi çalmaya yönelik zararlı web sitelerini otomatik olarak engeller ve tüm tarayıcılar ile çok daha güvenli bir web deneyimi sunar.

Entegre masaüstü güvenlik duvarı internet ve yerel ağ trafiğinin sürekli izlenmesini sağlayarak kurumları hacker ve ağ solucanlarından korur ve ağ üzerinden yetkisiz erişimleri engeller.

F-Secure Business güvenlik ürünleri kullanıcı müdahalesine gerek duymaksızın çalışır ve F-Secure Policy Manager ile merkezi olarak yönetilebilir. Şirket ağını korumak için harici USB depolama cihazlarından gelecek saldırıları engellemek için koruma sağlar.

2015 Kurumsal alan ödülleri alan Antivirüs Yazılımı

Ayrıca firma harici USB depolama cihazlarına veri aktarımı yapılmasını engeller.

Bu işlemde Policy Manager Console ile kişiye özel yetkilendirme sunar.