İşletmelerin IT Güvenlik Zorlukları

Modern çalışma hayatı büyük ölçüde bilgisayarlara ve mobil cihazlara bağlıdır. Aynı zamanda, suçlular da interneti sürekli olarak yasadışı eylemleri için kullanma amaçlı yeni yollar yaratmaktadır. Bu gerçeklere rağmen, işletmeler için organizasyon içindeki tüm katmanları kapsayacak ve yazılım açıklarının güncellemeler ile kapatılabileceği güncel bir güvenlik çözümü halen bulunmamaktadır.

 

Teknoloji ya da Yazılım Yerine Hizmet

Güvenliği bir hizmet olarak seçerek IT güvenliği, güvenlik ayarları ve yazılım güncellemeleri hakkında endişeye düşmeden işinize odaklanabilirsiniz. F-Secure ileri düzey güvenlik hizmeti tüm cihazlarınızı en yeni tehditlere karşı korur. F-Secure tüm çözümün işler durumda kalmasını sağlar ve yerel IT güvenliği ortağınız bilgisayarlarınızı ve mobil cihazlarınızı kontrol eder ve yönetir. Donanım yatırımı gerekmediğinden masraflarınız doğrudan azalır.

 

Avantajlar

  • Güvenlik ihtiyaçlarınızı uzmanlar verimli biçimde karşılayacağından, siz kendi işinize odaklanabilirsiniz.
  • Masaüstü PC’niz, dizüstü bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız, dosya sunucularınız ve Microsoft Exchange sunucularınız ek bir donanım yatırımına gerek olmaksızın korunurlar.
  • Bilgisayarınız için eksiksiz koruma: virüs ve casus yazılım koruması, spam kontrolü, saldırı önleme, uygulama kontrolü güvenlik duvarı ve benzersiz Exploit Shield ile tarayıcı koruması.
  • İşletim sistemi ve üçüncü şahıs uygulama güncellemeleri antivirüs korumasını tamamlar.
  • Birleşik yönetim ile ödün vermeyen güvenlik.
  • Otomatik güvenlik güncellemeleri ve yazılım yükseltmesi sayesinde her zaman en güncel güvenlik sağlar.
WhatsApp WhatsApp 'dan yazın.