Microsoft tarafından sunulan Exchange Mail Server hizmeti kurumsal anlamda son derece önemli bir hizmettir. Teknoloji devi Microsoft kurumların mail konusundaki ihtiyacını karşılamak için bu önemli projeyi uzun süredir kullanmaktadır. Sürekli yeni versiyonları yayınlanan bu sistem sayesinde önemli avantajlar elde edebilirsiniz.

Mail-client-connect-Exchange-on-Premises-server-directly

Exchange Mail Server’ın Avantajları

Microsoft Exchange Mail Server, sıradan mail hosting hizmetlerine göre çok daha kaliteli çözüm sunmaktadır. Normal bir mail hosting hizmetinde belirli bir süre mail kutusunda kalan mailler silinmeye başlamaktadır. Buna çare olarak mailleri bilgisayarınıza yedekleseniz bile bilgisayar sisteminizin çökmesi sonucunda son derece önemli maillerin silinme ihtimali bulunmaktadır.

Exchange Mail Server sayesinde tüm e-postalarınız sunucu üzerinde depolanmaktadır. Sadece mailleriniz değil, aynı zamanda ajanda, not defteri, görevler ya da adresi defteri gibi uygulamalarınız da saklanmaktadır. Tüm bu özellikler sayesinde firmanızı ilgilendiren bütün verileri büyük bir güven içinde saklamış olursunuz. Bu verilere dilediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

Microsoft tarafından sunulan bu kurumsal ölçekli mail sisteminde mailler sunucu üzerinde saklanırken sadece kopyası çıkarılmaktadır. Yani, verilerinizin herhangi bir şekilde izni olmayan kişiler tarafından okunması mümkün değildir. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde e-postalarınızı saklayabilirsiniz.

Mobil Hizmeti

Firmanız için Exchange Mail Server hizmetinden faydalanarak bu hizmete tüm mobil cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz. Yani, cep telefonlarınız ile hesabınıza bağlandığınızda tüm e-postalarınıza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm u işlemleri şifreleme yöntemiyle size özel hale getirebilirsiniz. Böylelikle tüm belgeleri tek bir yerden idare etme şansına sahip olabilirsiniz.

mailserver-backup-and-restore

Exchange Mail Server kullanarak sadece verilerin kopyalanmasını ve depolanmasını sağlamazsınız. Aynı zamanda tüm e-posta yazışmalarınızın büyük bir güvenlikle gerçekleşmesini sağlarsınız. Yani, gelişmiş güvenlik yazılımı sayesinde veri güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu da veri transferi konusunda içinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Firmamız, Exchange Mail Server konusunda sizlere gelişmiş hizmet sunmaktadır. Bize başvuruda bulunmanız durumunda firmalar için geliştirilen bu mail iletişim sistemine sahip olabilirsiniz. Tüm kurulum işlemini sizler için gerçekleştirerek gerekli bilgileri sunmaktayız. Bize başvurarak kısa süre içinde tüm e-postalarınızın güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.