Ağ güvenliği konusu son derece önemli bir konudur. Özellikle firmalar için olmazsa olmaz hususlar arasında yer alan ağ güvenliği konusunda profesyonel destek alınması gerekmektedir. Bu noktada devreye giren Sophos Endpoint Protection sayesinde tüm ağ sistemleriniz güvende olacaktır.

Gelişmiş Koruma

Güvenlik duvarı konusunda kurumsal güvenlik sağlayan Sophos Endpoint Protection sayesinde gelişmiş tehdit koruması avantajı da elde edebilirsiniz. Firmanızda sunduğunuz kablosuz ağın tam güvenli olması ve casus yazılımlara maruz kalmaması için de bu yazılım tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra, e-postalarınızın tam güvenli olması için de bu yazılım sistemini tercih edebilirsiniz.

Sophos Endpoint Protection sayesinde Windows, Linux ya da UNIX sunucuları koruma altına alınmaktadır. Son derece etkin ve az bellek kullanımı ile hızlı koruma sunan bu yazılım sayesinde sanallaştırma güvenliğiniz de üst düzeyde olacaktır. Bu sayede HIPS korumasını dağıtmanız ve yönetmeniz son derece kolay olacaktır.

Kurumsal Kullanımda Vazgeçilmez Adres

Sayfamızda Sophos ürünleriyle ilgili sunduğumuz hizmetlerle ilgili geniş bilgi alabilirsiniz. Antivirüs uygulamaları arasında kurumsal üreticilerde en ön sırada gelen Sophos, firmanızın virüs saldırılarına karşı korunması için gelişmiş seçenekler sunmaktadır.

Firmamızdan Sophos Endpoint Prtection başta olmak üzere birçok yazılım sistemleri konusunda hizmet alabilirsiniz. Bu sistemlerle ilgili detaylı bilgileri almak için iletişim kısmından bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Sonrasında alanında uzman ekibimiz sayesinde firmanızın ağ sistemi kısa sürede güvence altına alınacaktır.

Sophos ağ güvenliği ile ilgili teknik destek formunu sayfamızdan doldurabilir ve bu sayede teknik desteği alabilirsiniz. Ayrıca paket seçenekleri arasında yer alan imkanlarla tüm mobil cihazlarınızı da korumaya alabilirsiniz. Bir ağ üzerinde bulunan ve internete bağlanan her türlü cihazı gelişmiş bir şekilde virüs ya da dışarıdan müdahale gibi konulara karşı koruyabilirsiniz.

Security HeartBeat teknolojisi ile antivirüs programınız UTM Firewall ile haberleşip kritik durumlarlar da müdehale etmesi artık daha kolay. Cloud Sophos antivirüs ürünümüzü incelemek istermisiniz?

 

Sophos Endpoint Protection Lisans Özellikleri
 

Sophos Cloud Enduser Protection

Sophos Cloud Endpoint Protection Advanced Sophos Cloud Endpoint Protection Standard  

Enduser Protection

 

Endpoint Protection Advanced

 

Endpoint Protection Standard

Management                       Web-based, hosted by Sophos in the cloud                         Windows-based, deployed on premise
User-based policy ok ok ok      
Anti-malware ok ok ok ok ok ok
HIPS ok ok ok ok ok ok
Web security ok ok ok ok ok ok
Web control (filtering) Windows, Mac Windows, Mac Windows Windows Windows
Malicious traffic detection ok ok ok ok
Download reputation detection ok ok ok ok ok ok
Patch assessment ok ok
Application control ok ok ok ok ok
Device control ok ok ok ok ok
DLP ok ok
Client firewall ok ok ok
Active Directory sync ok ok ok ok ok
Microsoft Exchange anti- spam and anti-malware ok

 

ok

 

ok

 

Anti-malware for network storage (NetApp, EMC, Oracle) ok

 

 

ok

Mobile device management ok ok
Integrated mobile encryption, Android security and web filtering Optional
OS support

Windows, Mac; iOS, Android

Windows Server and Linux support available in Sophos Server Protection

Windows, Mac

 

 

Windows Server and Linux support available in Sophos Server Protection

Windows, Mac

 

 

Windows Server and Linux support available in Sophos Server Protection

Windows, Mac, Linux; iOS, Android, Windows Mobile, Windows Phone,  BlackBerry Windows, Mac, Linux Windows, Mac