Firmalar için profesyonel yazılımlar geliştiren ve kurumsal kullanımda dünyanın önde gelen firmalarından olan Sophos tarafından piyasaya sürülen Sophos Safeguard Encryption sayesinde veri güvenliği konusunda adeta çağ atlama imkanına sahip olacaksınız. Böylelikle tüm verilerinizin son derece gelişmiş bir sistemle koruma altında olduğundan emin olacaksınız.

maxresdefault (2)

Gelişmiş Koruma Sistemi

Kurumsal kullanımda öne çıkan Sophos Safeguard Encryption sisteminizin hızını yavaşlatmadan tam koruma imkanı sunmaktadır. Şu anda piyasada bulunan şifreleme sistemleri arasında en komple olanı sunan Sophos, birden fazla cihaz ve işletim sisteminde bulunan verileri koruyabilmektedir. Bu da kullanım alanını genişletmekte ve farklı işletim sistemleri için farklı şifreleme sistemi aramanızın önüne geçmektedir.

Sophos Safeguard Encryption kullanarak şirket verilerinizin her yerde koruma altında olmasını sağlayabilirsiniz. Mobil cihazlarda, masaüstü bilgisayarlarda hatta USB belleklerde bulunan veriler bile bu sistemle koruma altına alınmaktadır. Bu da sizlere büyük oranda avantaj sağlamaktadır. Farklı programlara ihtiyaç duymadan tek yazılım ile tüm verileriniz koruma altında olmaktadır.

sophos-safeguard-encryption-box-cmyk

Tüm Özellikler

Firmanızda Sophos Safeguard Encryption tercih etmeniz durumunda anlık ayrıntılı rapor almanız mümkündür. Bu da verilerin sürekli kontrol altında olmasını sağlamaktadır. Yetkili kişilerin konumuna göre ayrı erişim imkanı seçenekleri sunulmaktadır. Yani, firmadaki değişik görevlerde bulunan kişilere farklı erişim imkanları sunulmaktadır.

Sophos tarafından piyasaya sürülen yazılım sayesinde dünya çapında onaylanmış ve kanıtlanmış FIPS, EAL 4 gibi şifreleme teknolojilerine sahip olacaksınız. Tek yönetim merkezinden tim verileri kontrol edebileceksiniz. Bunun yanı sıra tüm dosya paylaşımları için de ayrı koruma imkanı sunulmaktadır.

maxresdefault (3)

Firmanızın veri güvenliği için bizimle iletişime geçebilir ve dünya markası Sophos ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için teknik destek formunu da doldurabilirsiniz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz her şey için bizleri arayabilirsiniz.