sophos intercept X

Randomware ( Anti-Fidye ) Yazılımlarına Artık Son !!!

Sophos Intercept X Bilgisayarınıza bulaşan cryptolocker ve benzeri ürünlerin bulaşmadan önceki korumasını sağlar, dosyalarınızı korur.

Yeni nesil uç nokta çözümü ile sıfır gün saldırılarına karşı üstün savunma ve kolay kullanımlıdır.Zararlı Yazılımların Kök ve Neden analizi ile birlikte sizin için olan en iyi randomware anti-fidye korumasını sağlar.

Sophos Intercept X, Sophos ürünleri ile tam performanslı çalışır, bunun yanı sıra diğer marka antivirüs yazılımları ile de uyumluluk göstermektedir. Antivirüs yazılımları imza database ile çalışmaktadır. Sophos Intercept X Imza database’i ile çalışmaz. Uygulamaların nasıl ve neden analizi ile ne yapmak istediğini tespit eder, uygunsuz ise durdurur ve zarar gören dosyalarınızı tekrar geri orjinal halinde geri getirir.

Sophos Intercept, kullanıcıları fidye yazılımlarından, henüz keşfedilmemiş güvenlik açıklarının neden olabileceği zararlardan ve belleğe yerleşen inatçı tehditlerden koruyan ek bir koruma katmanı sunuyor. Mevcut güvenlik çözümleriyle birlikte kullanılabilen Sophos Intercept, genel sistem performansı ve diğer güvenlik çözümlerinin işleyişi üzerinde olumsuz etkiye neden olmaksızın, keşfedilmemiş saldırılara karşı sürekli bir denetim sağlıyor.

Sophos Intercept, fidye yazılımlarına karşı endüstrinin en gelişmiş korumasını sunuyor, öyle ki fidye yazılımlarını sistemdeki dosyaları şifrelemeye başlamadan saptayıp engelliyor. Olası güvenlik açıklarını sürekli denetim altında tutarak, herhangi bir genel sistem taraması gerekmeksizin güvenlik açıklarını kullanan saldırıların önüne geçen Sophos Intercept, karşılaşılan saldırıları anında raporlayarak, sistem güvenliğine dair ihtiyaç duyulan raporların kolayca oluşturulmasını ve takibini de sağlıyor

Sophos Intercept X Ürününün Demosu ücretsizdir, Maximum 100 kullanıcı demo yapılmaktadır

 

Denemek için : Demo Başvuru  Sayfası

 

Sophos Intercept X Teknik Özelliklerine Buradan Bakabilirsiniz.

 

Serkan HANCIOĞLU

Serkan HANCIOĞLU